Нам є чим пишатися!
Наш заклад - Сумський районний Будинок дітей та юнацтва вкотре пишається своїми випускниками і, сподіваємося, що майбутніми керівниками гуртків)) Васільєв Саша - випускник 2017 року, студент професійно-технічного училища, який опанував ази туризму на базі Северинівської ЗОШ (тоді ще І-ІІІ ступенів) під керівництвом Куценка Романа Леонідовича, та продовжив своє заняття й досяг успіхів завдяки Котькало Олексію Володимировичу. Даценко Ярослав - вихованець Філатова Ігора Миколайовича з Недригайлівського будинку дитячо-юнацької творчості. Масалітін Євген - колишній вихованець Мараховського С.О., керівника гуртка ОЦПО та РТМ. Пилипчук Саша - випускник 2016 року, наша гордість! Ще зі школи ПІлІпчук, як люблять його називати колеги по команді та друзі, був і є надійною підтримкою свого тренера - Котькало Олексія Володимировича, керівника фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі ОЗ Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області. Провести заняття, тренування, допомогти у проведенні змагань, плануванні дистанції, суддівстві... Це все про Сашу. Саме він у багатьох випадках знає і може підказати більше за будь-якого тренера зі стажем, бо сам пройшов крізь усі види змагань... Радіємо їхнім успіхам і віримо в наступні перемоги!
Переглядів: 233 | Додав: natysya03 | Рейтинг: 0.0/0