Творчий звіт хореографічного колективу "Іскринка" Сумського районного БДЮ

17 травня 2015 року у Будинку культури с.В.Сироватка  відбувся творчий звіт хореографічного колективу «Іскринка» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва під керівництвом творчого педагога Галини Голоми.

На святі юні танцюристи трьох вікових категорій представили більше 15 композицій народної та сучасної хореографії, створені у новому навчальному році.

Сальник Владислава та Токарєва Тетяна, вихованці старшої групи колективу, були нагороджені грамотами Будинку дітей та юнацтва.

Батьки гуртківців та гості свята з захопленням насолоджувалися яскравими заліковими номерами, наповненими бадьорістю та впевненістю у власних силах, які продемонстрували діти на сцені.

Бажаємо вихованцям колективу «Іскринка» та його незмінному керівнику творчих злетів, радості, наснаги в подальшій роботі.

Переглядів: 502 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 5.0/1