Змагання зі спортивного орієнтування "Призи Діда Мороза"

21 грудня 2014 року в районі санаторію "Ровесник" (масив Баранівка) ОЦПО та РТМ провів змагання зі спортивного орієнтування "Призи Діда Мороза-2014".

Вихованці спортивно-туристських гуртків БДЮ Сумського району на базах Миколаївського НВК (тренер Кондратенко В.П.), Северинівської ЗОШ (тренер Куценко Р.Л.), Червоненської ЗОШ (тренер Лазоренко О.О.), Косівщинської ЗОШ (тренер Берестовський В.І.) та Великочернеччинської спеціалізованої школи (тренери Котькало О.В., Котькало Є.С.) також узяли участь у старті.

За підсумками змагань ІІІ місце у групі Ж16 посіла Кондратенко Тетяна, вихованка Кондратенка В.П.

У групі Ч10 Литвиненко Владислав зайняв ІІІ місце, у групі Ж12 Араштаєва Святослава зайняла ІІ місце, у групі Ж14 Ткаченко Олена - ІІІ місце, у групі Ч14 Гирявенко Дмитрій - ІІ місце, у групі Ж18 Костенко Вікторія - ІІ місце - вихованці гуртка спортивного орієнтування "Азимут" на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи (тренери Котькало О.В., Котькало Є.С.).

Також під час заходу було підведено рейтинг учасників усіх змагань зі спортивного орієнтування за 2014 рік. Приємно, що й наші вихованці посіли призові місця у цьому списку. Так, у групі Ж14 Ткаченко Олена - ІІ місце, у групі Ж16 Хурсенко Оксана - ІІІ місце, у групі Ж18 Костенко Вікторія - ІІІ місце, Новак Оксана - ІІ місце - вихованці гуртка спортивного орієнтування "Азимут" на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи (тренери Котькало О.В., Котькало Є.С.).

Вітаємо наших призерів та переможців і бажаємо їм вдалих стартів у майбутньому!

Переглядів: 365 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0