В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:

Переглядів: 340 | Додав: Євгешка | Дата: 16.10.2016 | Коментарі (0)

14 жовтня приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.
Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва.

Переглядів: 333 | Додав: Євгешка | Дата: 16.10.2016 | Коментарі (0)

6 жовтня відсвяткувала свій день народження Пархоменко Надія Володимирівна, керівник хореографічного гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Нехай Ваше життя буде сповненим радощів, гарних новин, щасливих зустрічей, добробуту та везіння!

Хай доля не знає печалі і втоми,

Переглядів: 330 | Додав: Євгешка | Дата: 16.10.2016 | Коментарі (0)

13 вересня - іменинний день у Закутайло Анастасії Іванівни, керівника хореографічного гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

< ... Читать дальше »

Переглядів: 292 | Додав: Євгешка | Дата: 16.10.2016 | Коментарі (0)