13-14 жовтня 2016 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва було організовано й проведено І та ІІ етапи Чемпіонату Сумського району зі спортивного орієнтування на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради. Участь у змаганнях взяли 13 команд з 11 фізкультурно-спортивних гуртків СР БДЮ на базі різних навчальних закладів району - усього 93 учасники.

Переглядів: 288 | Додав: Євгешка | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)

7-9 жовтня 2016 року в ур. Зелений Гай Сумського району за непростої погоди успішно відбувся ХХ відкритий Чемпіонат м. Суми з техніки спортивного туризму "Меморіал пам"яті загиблих друзів".  У змаганнях взяли участь 262 спортсмени у 8 вікових групах.  Це учні та вихованці навчальних закладів м. Суми №№ 10, 15,27, Кз Сумського ПДЮ, КУ ОЦПО та РТМ, ІФК Сумского ДУ ім. А. С. Макаренка,  Сумського районного Будинку дітей та юнацтва (на базі навчальних закладів с. Червоного, с. Бездрика, с. Великої Чернеччини,          с. Саду, с. Миколаївки, с. Могриці, с. Нової Січі),  м. Конотопа,  м. К ... Читать дальше »

Переглядів: 358 | Додав: Євгешка | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)