30 листопада 2016 року в околицях с. Велика Чернеччина біля кринички відбулися змагання зі спортивного орієнтування "Сумська осінь", організовані ОЦПО та РТМ.

Переглядів: 352 | Додав: Євгешка | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

З 21 по 22 жовтня 2016 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася навчальна сесія обласної заочної школи флористики та фітодизайну, в якій взяли участь вихованці Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Мельник Аліна, Зінченко Ірина (гурток «Флористика та дизайн», який працює на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, керівник гуртка Світлична Наталія Леонідівна), Кіхтенко Яна, Простатіна Вікторія (гурток «Креативне рукоділля», який працює на базі Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Антошенко Маргарита Юріївна).

Переглядів: 347 | Додав: Євгешка | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

19 жовтня 2016 р. в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», до складу якого увійшли й представники Сумського району: Алексенко Олексій, Лазарко Олександр, Муштай  Тетяна, учні Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 304 | Додав: Євгешка | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)