Обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»

19 жовтня 2016 р. в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», до складу якого увійшли й представники Сумського району: Алексенко Олексій, Лазарко Олександр, Муштай  Тетяна, учні Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вихованці і педагоги навчальних закладів області брали активну участь у акціях і благодійних аукціонах: «Лист солдату», «Малюнок захиснику Вітчизни», «З вірою, надією, любов’ю» в підтримку учасників АТО.

Переглядів: 305 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0