05 листопада 2016 року в Сумському державному університеті пройшов  обласний  фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» - «Лелеченька», в якому взяли участь вихованки ансамблю народної пісні «Веселка» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва:    Симоненко Ксенія, Скидан Єлизавета, Лазаренко Дар’я, Ковальчук Анна, Ярмоленко Наталія, Сергієнко Надія,  Науменко Оксана, Сергієнко Яна, Лазар Анна, Остапенко Владислава (керівник гуртка Савченко Л.М.).

Переглядів: 281 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

03 листопада 2016 року вихованці Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Степаненко Юлія, Сахарова Анастасія (гурток «Флористика та дизайн» на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, керівник гуртка Світлична Н.Л.), Оксьонова Катерина, Курасова Валерія (гурток «Креативне рукоділля» на базі Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Лисенко Л.О.), Провозьон Софія, Ковтуненко Аліна (гурток «Художня вишивка» на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, керівник гуртка Плескань О.В.) взяли участь у навчальній сесії обласної школи народних ремесел у Сумському ОЦПО та РТМ.

Переглядів: 286 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

На початок зимових місяців, 2 грудня припадає день народження керівника фізкультурно-спортивного  гуртка "Пішохідний туризм" СР БДЮ на базі Новосічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Крамського Вадима Олександровича. Ми щиро вітаємо колегу й бажаємо справжнього щастя, міцного здоров"я, вічного горіння, натхнення та життєвої енергії.

Переглядів: 318 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

25 листопада святкувала день народження керівник  гуртка "Образотворче мистецтво" СР БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Обравит Інна Анатоліївна. Ми щиро вітаємо колегу й бажаємо справжнього щастя, міцного здоров"я, юності і неповнорної краси.

Переглядів: 298 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

22 листопада святкував свій день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" СР БДЮ на базі Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Данілевський Павло Іванович. Бажаємо Вам земного щастя, доброго здоров"я, світлого сьогоднення, тепла та затишку.

Переглядів: 364 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

20 листопада святкувала день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" СР БДЮ на базі Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великодна Євгенія Михайлівна. Бажаємо Вам добра та затишку, нових досягнень та натхнення, вдалих зустрічей та подій.

Нехай здоров’я завжди добрим буде, ... Читать дальше »

Переглядів: 309 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

Котькало Олексій Володимирович, керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області, 14 листопада відзначив свій ювілейний день народження.

В день народження чудовий

Переглядів: 302 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

7 листопада відзначила свій день народження керівник гуртка художньої вишивки Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Лисенко Людмла Олександрівна. З найщирішими привітаннями ми зичимо колезі міцного здоров"я, сонячного настрою, вдалих життєвих доріг.

Бажаємо Вам щастя і достатку,

Переглядів: 346 | Додав: Євгешка | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)