3–4 грудня 2016 року відбулася значима для туристів області подія – підсумкова конференція обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. У заході взяли участь 12 делегацій з Краснопільського, Кролевецького, Недригайлівського, Роменського, Сумського, Тростянецького районів та м. Суми. Були презентовані пішохідні, лижні, водні, велосипедні ступеневі та категорійні походи. Учасники конференції віртуально пройшлися мальовничими куточками Сумської області, пропливлися її річками, проїхалися стежками, відвідали Полтавську, Чернігівську й Одеську області. ... Читать дальше »

Переглядів: 307 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)

25 грудня 2016 року відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування «Призи Діда Мороза» серед вихованців позашкільних закладів у лісовому масиві - сосновому лісі, однієї з частин міста Суми - Баранівки, поблизу державного позашкільного навчального закладу – дитячого закладу санаторного типу «Ровесник», організовані ОЦПО та РТМ.

Переглядів: 299 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)

13 листопада 2016 року в районі СДУ відбулися змагання зі спортивного орієнтування "Осінній парк-тур", організовані ОЦПО та РТМ.

Вихованці фізкультурно-спортивних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради, а саме 12 юних спортсменів гуртка спортивного орієнтування на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради (керівник Котькало О.В.), 6 - вихованці гуртка на базі Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (керівник Лісненко В.А.).

Переглядів: 284 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 299 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 282 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)

6 листопада 2016 року в урочищі Коптівщина відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування до дня народження клубу "Орієнтир" під назвою "Першість клубу "Орієнтир".

У заході взяли участь 11 вихованців фізкультурно-спортивного гуртка спортивного виховання "Азимут" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумсьої районної ради на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (керівник - Котькало Олексій Володимирович).

Переглядів: 299 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)

23–25 грудня 2016 року в Сумському ОЦПО та РТМ відбулася навчальна сесія для учнів обласної заочної школи флористики та фітодизайну, в якій взяли участь вихованки гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Мельник Аліна, Зінченко Ірина (керівник гуртка «Флористика та дизайн» на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1Світлична Н.Л.), Кіхтенко Яна, Простатіна Вікторія (керівник гуртка «Креативне рукоділля» на базі Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Антошенко М.Ю.).

Під час проведення занять діти ознайомилися з особливостями сухих рослин, їх видовим складом, способами засушування квітів для зимових б ... Читать дальше »

Переглядів: 327 | Додав: Євгешка | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (0)