24 грудня 2016 року у приміщенні Сумського державного університету  для переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін».

Переглядів: 269 | Додав: Євгешка | Дата: 30.12.2016 | Коментарі (0)

З 23 по 25 грудня 2016 року в Центрі української культури та мистецтва в Києві пройшла виставка картин кращих робіт учасників Конкурсу «В душі я літаю».

Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості, залучення широкого кола талановитих дітей до активних дій, підвищення творчого інтелектуального рівня підростаючого покоління.

Переглядів: 290 | Додав: Євгешка | Дата: 30.12.2016 | Коментарі (0)

20 грудня 2016 року на базі Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів координатори громадського об’єднання  «Український освітній клуб» провели тренінг із лідерами учнівського самоврядування Сумського району на тему "Ефективний проектний менеджмент та фандрейзинг для школи".

Учасниками заходу стали 70 представників із 34 шкіл Сумського району. Цікавим у даному тренінгу стало ... Читать дальше »

Переглядів: 277 | Додав: Євгешка | Дата: 30.12.2016 | Коментарі (0)