25 грудня святкує день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Могрицького навчально-виховного комплексу Ступак Ольга Миколаївна. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Переглядів: 413 | Додав: Євгешка | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)

22 грудня 2016 року на базі Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів». Захід має власну історію – вже 16 років поспіль консолідує навколо ідеї активізації краєзнавчої роботи учнівської молоді всіх небайдужих.

Переглядів: 291 | Додав: Євгешка | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)

09 листопада 2016 року в приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету відбувся Обласний форум педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Концептуальні засади діяльності позашкільних навчальних закладів області з національно-патріотичного виховання». Організатори форуму: Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Переглядів: 269 | Додав: Євгешка | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)

03 грудня 2016 року у м. Києві пройшов XІІI Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів 2016», у якому взяли участь, стали Лауреатом та  нагороджені дипломом вихованки хореографічного колективу «Грація» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, що працює на базі Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Смолова Алла, Гладушко Євгенія, Лаврик Аліна, Круподеря Аліна, Андрєєва Аліна. (Керівник  колективу Пігуль Олена Миколаївна).

Переглядів: 296 | Додав: Євгешка | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)

21 грудня 2016 року у Сумському Палаці Культури «Хімік» для переможців обласних і всеукраїнських конкурсів серед лідерів учнівського самоврядування та найкращих районних і міських рад старшокласників пройшов новорічний бал, присвячений його величності вальсу.

Під час заходу учасники дійства подорожували сторінками історії вальсу, згадували відомих композиторів, зокрема Ф. Шуберта, Ф. Шопена, В. Шестаковича, П. Чайковського та інших.

Сумський район представляли лідери БДЮ, учні Токарівської заг ... Читать дальше »

Переглядів: 302 | Додав: Євгешка | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)

12 листопада 2016 року у м. Суми на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби» свою творчість презентували вихованці хореографічних колективів Сумського районного Будинку дітей та юнацтва «Іскринка» (керівник гуртка Голома Галина Сергіївна), «Барви» (керівник гуртка Пархоменко Надія Володимирівна) та «Мрія» (керівник гуртка Ткаченко Наталія Володимирівна).

Учасники фестивалю відтворювали традиційні українські народні танці з метою формування національно-патріотичної самосвідомості учнівської молоді та популяриза ... Читать дальше »

Переглядів: 313 | Додав: Євгешка | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)