Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед працівників освіти
02.04.2015, 17:45

З 25 по 27 вересня 2014 року поблизу с.Вільшанка Сумського району відбувся традиційний Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед працівників освіти. Участь у змаганнях взяли 8 команд області. Сумський район представляли дві команди. На дистанції "Особиста смуга перешкод" кращими були Лазаренко О.О., керівник спортивно-туристського гуртка БДЮ на базі Червоненської ЗОШ - І місце, Данілевський Р.П., керівник спортивно-туристського гуртка на базі Степанівської ЗОШ №2 - ІІІ місце, Котькало Є.С., методист БДЮ - І місце. На дистанції "Спортивне орієнтування" ІІІ місце залишилося за Котькало Є.С., а у загальному заліку перша команда району посіла І місце. Командна смуга перешкод завершилася перемогою. У загальному заліку команда №1 Сумського району стала переможцями змагань. Друга ж команда дебютувала на Чемпіонаті, показавши достойний потенціал на майбутнє.

На світлині - команда переможців Чемпіонату Сумської області зі спортивного туризму серед працівників освіти

Категорія: Діяльність гуртків туристсько-краєзнавчого напряму БДЮ | Додав: Євгешка
Переглядів: 291 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0