Обласний екологічний форум «Природа − національне багатство України»-2017р.
05.05.2017, 14:04

З метою формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство, виконання завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» 20 квітня 2017 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України», організований Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У роботі форуму взяли участь вихованці, педагоги творчих учнівських об’єднань екологічного профілю загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, науково-педагогічні працівники Сумського національного аграрного університету, Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, фахівці Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської облдержадміністрації.

У ході заходу  відбулася презентація результаів пошуково-дослідницької роботи, практичних дій у секціях: «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку». У своїх роботах вони порушували проблеми збереження біорізноманіття, впровадження безпечних агротехнологій, охорони навколишнього природного середовища в інтересах сталого розвитку, пропонували шляхи їх вирішення.

Від нашого закладу участь в обласному заході взяли вихованці фізкультурно-спортивного гуртка "Азимут" на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (керівник гуртка - Котькало Олексій Володимирович) під керівництвом методиста Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Котькало Євгенії Сергіївни.

Так, Литвиненко Владислав взяв участь у роботі секції "Вивчення народних традицій раціонального природокористування", представивши результати роботи на тему: "Вермикультивування як альтернатива в напрямку органічного землеробства". У підсумку вихованець посів ІІ місце.

Гирявенко Дмитрій захищав свою роботу на тему: "Оцінка стану навколишнього середовища за показниками флуктуючої асиметрії Rana ridibunda Pall." у секції «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля» й теж відзначений грамотою за ІІ місце.

Вітаємо наших призерів та бажаємо їм наснаги для майбутніх наукових відкриттів!

За участю керівників делегацій було організовано й проведено засідання «круглого столу» з теми «Громадська екологічна ініціатива як чинник успішності реалізації ідей сталого розвитку».

Категорія: Загальні відомості СРБДЮ | Додав: Євгешка
Переглядів: 313 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar