27-28 квітня 2016 року Сумською обласною федерацією спортивного орієнтування було організовано й проведено Чемпіонат Сумської області зі спортивного орієнтування. Участь у змаганнях взяли спортсмени м. Суми, Сумського та Кролевецького районів, усього близько 200 чоловік. Команду Сумського району представляла збірна у складі Денисенка Дмитра, Мальованого Артема, Мірошніченко Єлизавети та Редьки Єгора - вихованців Сумської районної Станції юних техніків (тренер - Редька Максим Григорович), Ткаченко Олени, Саранчук Анастасії, Араштаєвої Святослави, Гирявенка Дмитрія, Васільєва Олександра, Литвиненка Владислава - вихованців Сумського районного Будинку дітей та юнацтва (тренер - Котькало Олексій Володимирович).

Переглядів: 404 | Додав: Євгешка | Дата: 02.05.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 320 | Додав: Євгешка | Дата: 02.05.2016 | Коментарі (0)