9 травня святкував свій день народження Берестовський Віктор Іванович, керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Велосипедний туризм" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Лесі Українки.

Переглядів: 329 | Додав: Євгешка | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

Нещодавно у м. Червоний Лиман пройшов відбірковий етап Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії -2016». Одним із організаторів фестивалю є Товариство українських професійних інструкторів підводного плавання (UDIP), для якого важливим пріоритетним напрямком діяльності є популяризація знань про підводний світ серед молоді та виховання нового покоління підводників.

У цьому році у фестивалі взяли участь і вихованці гуртка образотворчого мистецтва Сумського районного БДЮ (керівник гуртка Карпенко В.В.). Із шести наших конкурсантів двоє посіли ІІІ місце та ще двоє -  ІV місце. Це гарний результат, бо щорічно в ньому беруть участь 5 — 8 ти ... Читать дальше »

Переглядів: 477 | Додав: Євгешка | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

У березні 2016 року у м. Полтава пройшов ІІ відбірковий етап Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку «Наукова палітра», в якому взяли участь вихованці гуртка образотворчого мистецтва Сумського районного БДЮ на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівником якого є Карпенко Валентина Володимирівна.

За підсумками проведення конкурсу та на підставі рішення журі переможцями у віковій категорії 6 – 9 років стали:

Переглядів: 324 | Додав: Євгешка | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Для Вас - наші щирі вітання з нагоди величного свята - Дня Перемоги! Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень! Мирного неба, сонячних ранків, росяних споришів під ногами, тепла та затишку в родинному колі!

Переглядів: 348 | Додав: Євгешка | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)