19 травня 2016 року в м. Київ було проведено ІІІ етап  Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку «Наукова палітра», в якому взяли участь: Кравцова  Єлизавета, Зацаренко Ангеліна, Ткаченко Іллія, Ткаченко Максим, вихованці гуртка «Чарівний пензлик» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Карпенко Валентина Володимирівна).

Переглядів: 315 | Додав: Євгешка | Дата: 26.05.2016 | Коментарі (0)

19 травня 2016 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості», у якому взяли участь вихованки гуртка «Художня вишивка» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Люта Аліна -15 років (роботи в техніці вишивка бісером: «Бузок», «Літній пейзаж» - І місце) та Федоренко Анастасія - 9 років (роботи в техніці вишивка бісером: «Черепаха», «Український краєвид» - ІІ місце),  учениці Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 362 | Додав: Євгешка | Дата: 26.05.2016 | Коментарі (0)