14-16 травня 2016 року на Кролевеччині відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організатори якого були Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Сумської обласної ради - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, відділ освіти Кролевецької районної адміністрації.

Участь у заході взяли переможці районних (міських) етапів гри з 14 регіонів області. З вітальним словом до учасників звернулися Директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олена Іванівна Попова, голова Кролевецької районної а ... Читать дальше »

Переглядів: 402 | Додав: Євгешка | Дата: 23.05.2016 | Коментарі (0)

18 травня 2016 року відзначив свій день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Велосипедний туризм" БДЮ Сумської районної ради на базі Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куценко Роман Леонідович. ЗІ словами щирих привітання ми бажаємо колезі міцного здоров"я, земного людського щастя, щоденних успіхів у кожній розпочатій справі, взаємності у відносинах, віддачі у педагогічній праці, добра, затишку та енергії. Нехай кожен ранок розпочинається з веселки, а вечір зігріває душевним спокоєм та впевненістю у собі.

< ... Читать дальше »
Переглядів: 361 | Додав: Євгешка | Дата: 23.05.2016 | Коментарі (0)

11-12 травня 2016 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено залікову сесію обласної школи народних ремесел.

Вихованці Сумського районного Будинку дітей та юнацтва пройшли курс навчання за програмою обласної школи народних ремесел «Народні ремесла Слобожанщини», оволоділи основами писанкарства, виготовлення хатніх оберегів та захистили творчі роботи ... Читать дальше »

Переглядів: 316 | Додав: Євгешка | Дата: 23.05.2016 | Коментарі (0)