26 квітня 2016 року в Садівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Сумський районний Будинок дітей та юнацтва організував засідання школи «Лідер» для 27 учнів 8, 9 класів – лідерів учнівського самоврядування в Сумському районі. Керівник гуртка Обравит Олена Миколаївна провела заняття на тему: «Лідер і команда», на якому учасники ознайомилися з теоретичними основами командної роботи та на практиці проявили свої навички і здібності щодо групової взаємодії. Діти брали участь у захоплюючих віртуальних подорожах та експедиціях, проводили наукове дослідження, обговорювали, як знайти вихід із різних екстримальних ситуацій, об’єднувалися в команди та презентували їх, по завершенню ділилися емоціями та відчуттями від заняття.

Переглядів: 296 | Додав: Євгешка | Дата: 22.05.2016 | Коментарі (0)

13 – 15 травня 2016 року на базі еколого-натуралістичного відділу Комунального закладу Сумської ради (ОЦПО та РТМ) відбулася навчально-екзаменаційна сесія для вихованців Сумського районного Будинку дітей та юнацтва – учасників обласної заочної школи флористики та фітодизайну.

Під час сесії діти ознайомилися з основами топіарного мистецтва, навчилися виконувати декоративну стрижку самшиту; оволоділи основами писанкарства, удосконалювали практичні уміння й навички виготовлення вітальних листівок у техніці скрапбукінгу, вчилися створювати букети з весняних квітів.

Переглядів: 316 | Додав: Євгешка | Дата: 22.05.2016 | Коментарі (0)