22 травня 2016 року хореографічний колектив «Мрія» Сумського районного БДЮ (керівник Ткаченко Наталія Володимирівна) взяв участь у Хореографічному соціальному проекті до Дня сім’ї «DANCE-PICNIC», організованим Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв, метою якого було виявлення та підтримка талановитої молоді у жанрі хореографічного мистецтва, розвиток їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, підвищення ролі хореографічного мистецтва у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління.

Дипломами від імені директора Сумського обласного науково-методичного центру культури ... Читать дальше »

Переглядів: 298 | Додав: Євгешка | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)

22 травня 2016 року на базі Сумського державного університету відбувся відкритий Всеукраїнський  фестиваль із сучасного танцю «ART Майовка 2016», організаторами якого стали ТОВ «Творче об’єднання «Арт Альянс» та Пономарьов В.М.

На фестивалі було представлено 80 різножанрових номерів від хореографічних колективів, які виступали у 27 номінаціях і в різних вікових категоріях дітей.

Хореографи Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Ткаченко Наталія Володими ... Читать дальше »

Переглядів: 349 | Додав: Євгешка | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)

26 травня 2016 року святкує свій день народження Антошенко Маргарита Юріївна, керівник декоративно-ужиткового гуртка СР БДЮ на базі Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У цей сонячний день бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала вас ніколи, щоб доброта та злагода зігрівали ваше серце. Нехай у вас вистачить сил для продовження вашої справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі. А ще хай люблять вас у сім’ї, шанують і цінують у колективі.

Переглядів: 374 | Додав: Євгешка | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)

З 19 по 22 травня 2016 року у м. Кіровоград відбувся Кубок України з велосипедного туризму.

Змагання були проведені Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Кіровоградським обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відповідно до Положення про Кубки України з видів спортивного туризму серед юнаків та юніорів (наказ МОН від 28.05.2013 № 615, зареєстрований у Мінюсті 13.06.2013 за № 956/23488).

До участі в Кубку були запрошені&nbs ... Читать дальше »

Переглядів: 320 | Додав: Євгешка | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)